Marcel van Assen (1969) is adviseur, auteur en spreker op het gebied van Operational Excellence en de Ambidextere Organisatie. Zijn advieservaring betreft verschillende vraagstukken op het gebied van operations- en innovatiemanagement, van Lean Six Sigma en Operational Excellence tot organisatie ambidextrie en strategie-implementatie.
Marcel is partner/adviseur bij OpX-Consultants BV, een jonge dynamische adviesorganisatie gericht op het ontwikkelen en realiseren van excellente operationele organisaties. OpX-Consultants is vooral een no-nonsense, inhoudelijke competentie-gedreven adviesorganisatie; de echte Thought Leaders op het gebied van Operational Excellence.
Daarnaast is Marcel van Assen als hoogleraar Operational Excellence verbonden aan TIAS (school for business & society) waar hij de KLM-leerstoel in Operational Excellence bekleedt.
Als spreker is Marcel van Assen veelgevraagd op kick-off meetings, strategiedagen, congressen en seminars. Aanwezigen beoordelen zijn optreden doorgaans met een 8.
Aandachtsvelden
Huidige functies
Carrière
Opleiding
Als (co-)auteur heeft Marcel van Assen een aantal artikelen en boeken op zijn naam staan, waaronder: